• Pon-Pt: 7.00–20.00
  • Sobota: 7:00-16:00

Strzyżenie brody

Barber Polkowice – strzyżenie brody

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś przycinać własne włosy lub brodę, przekonasz się, że musisz wytężać wzrok w przód i w tył, w górę i w dół tylko po to, aby uzyskać dobry widok na swoją twarzową grzywę. Obracaj głową ile chcesz, ale nigdy nie będziesz miał takiej perspektywy, jaką ma doświadczone oko fryzjera. Aby zwiększyć swoje szanse na wyjście w świat z równą brodą, opłaca się zlecić Barberowi wykonanie ciężkiego strzyżenia.

FRYZJERZY MOGĄ ZAOFEROWAĆ INDYWIDUALNE PORADY DOSTOSOWANE DO TWOJEGO WYJĄTKOWEGO ZAROSTU

Nie ma dwóch takich samych brodaczy. Kształt twarzy, grubość włosów, falistość, kędzierzawość – to wszystko zmienne, które należy wziąć pod uwagę, decydując o najlepszym sposobie postępowania z Twoją szorstką brodą. Możesz spróbować samodzielnie poszukać stylu, który będzie pasował do wszystkich zmiennych Twojej brody, ale doświadczony Barber może pomóc Ci dobrać styl, który może być Twoim nowym wyglądem.

FRYZJERZY MOGĄ POMÓC CI UTRZYMAĆ ZDROWĄ BRODĘ

Wraz ze wzrostem popularności brody, wydaje się, że co drugi tydzień na rynek trafia nowa marka balsamu, olejku, płynu do mycia i pianki do brody. Który produkt do brody jest najlepszy, by utrzymać szczecinę w dobrym stanie, by wyglądała, czuła się, a nawet pachniała wspaniale? Cóż, to wszystko zależy od Twojej brody. Doświadczony fryzjer może przebrnąć przez ten nonsens i polecić Ci niezbędne produkty do brody.

TWOJA BRODA TEŻ ZASŁUGUJE NA DZIEŃ SPA

Jak powiedziała kiedyś legendarna postać Rona Swansona: „Trzy najważniejsze osoby w życiu mężczyzny to jego fryzjer, jego rzeźnik i jego kochanka”. Usiąść w fotelu fryzjera, aby uzyskać wspaniałą fryzurę, przyciąć brodę lub ogolić się, to jak dzień spa dla Twojej głowy. Niewiele jest doświadczeń, które pomagają zresetować psychikę tak, jak wizyta u fryzjera, którego znasz i któremu ufasz w kwestii wypełniaczy mieszków włosowych. Po zdjęciu peleryny i wytarciu wąsów czujesz się jak milion dolców.